W pierwszą niedzielę Nowego Boku stajemy przed Panem, Bogiem naszym, by święcić ten dzień przeznaczony nią Jego chwałę i uwielbienie. U progu tego roku złóżmy postanowienie, że nie będziemy lekceważyć żadnego dnia świętego, że bez poważnej przyczyny nie opuścimy nigdy Mszy świętej, że w dzień Pański nie będziemy wykonywać żadnych niekoniecznych prac. Niechaj każdy z nas poweźmie teraz te święte postanowienia w swoim sercu. A Chrystus tu dzisiaj przychodzący niechaj obdarzy nas swoją mocą, abyśmy mogli wiernie wypełnić te wielkie przyrzeczenia.

  1. W tym tygodniu wspominamy:
    • w środę – Uroczystość Objawienia Pańskiego.
  2. Dziś  z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszach św. zbieramy ofiary na Oratorium „Quo Vadis”. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  3. W środę Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. w kaplicy oraz Oratorium „Quo Vadis” o g. 10.30 i 12.00.
  4. Katecheza dla dzieci i młodzieży w Bromma Gimnazjum w sobotę 9 stycznia od g. 11.00. Młodzież przygotowująca się do przyjęcia sakramentu bierzmowania spotyka się na katechezie o g. 14.00 w Oratorium „Quo Vadis”.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 Apel Jasnogórski. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  6. Rozpoczął się okres odwiedzin duszpastersich. Chętni, którzy chc zaprosić księdza na kolędę, zgłaszają się do konkretnego księdza, aby ustalić czas i termin odwiedzin.
  7. Msze św. w kaplicy i w Oratorium „Quo Vadis” w niedziele o godz. 9.00, 10.30 i 12.00 oraz w kaplicy o g. 17.00. W ciągu tygodnia Msze św. w kaplicy o godz. 10.00 i 18.00.
  8. Wszystkim solenizantkom i solenizantom całego tygodnia oraz tym, którzy obchodzą różne rocznice i jubileusze, życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej.

Zostaw komentarz