Dzisiaj druga niedziela naszego przygotowania do Świąt Zmartwychwstania Chrystusa, który nas powołał do Kościoła, Nowego Ludu Wybranego, aby przemienić nasze życie swą łaską i aby już tutaj zajaśniała w nas Jego chwała.
Przeprośmy Boga za nasze grzechy, aby nasze serca zajaśniały blaskiem Jego łaski i aby ta ofiara umocniła w nas wierność powołaniu chrześcijańskiemu.

 1. W tym tygodniu wspominamy:
  • w czwartek – Święto Św. Kazimierza, królewicza.
 2. We wtorek 2 marca w Oratorium „Quo Vadis” próba chóru Polskiej Misji o g. 19.00.
 3. W środę 3 marca od g. 18.45 w Oratorium „Quo Vadis” kurs tańca dla dzieci i młodzieży.
 4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca; z tej racji w piątek okazja do spowiedzi od g. 17.00, następnie nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa, a po nim Msza św. o g.18.00; w sobotę Msza św. w kaplicy połączona z wymianą tajemnic Żywego Różańca o g. 10.00. Intencja ogólna: o dobre i głębokie przeżycie Wielkiego Postu.
 5. W przyszłą niedzielę z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszach św. zbieramy ofiary na Oratorium „Quo Vadis”. Bóg zapłać za wszelkie ofiary.
 6. Zapraszamy chętnych do nauki języka szwedzkiego na 3 –miesięczny kurs nauki ze słuchu i konwersacji. Poziom znajomości języka od podstawowego do zaawansowanego. Pierwsze spotkanie w niedzielę 7 marca o g. 13.00 w Oratorium Quo Vadis. Na zajęcia zaprasza stowarzyszenie „Ansgar”.
 7. W piątek po Mszy św. o g. 10.00 i 18.00 w kaplicy nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
 8. W niedzielę po Mszy św. o g. 9.00 Gorzkie Żale. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 9. W ciągu tygodnia Msze św. w kaplicy o godz. 10.00 i 18.00.
 10. Z dalsza informujemy, że Kurs Przedmałżeński w Polskiej Misji Katolickiej rozpocznie się w czwartek 18 marca o g. 18.30 w kaplicy Bożego Miłosierdzia. W tym roku nie będzie jesiennej edycji Kursu, kolejna edycja będzie wiosną 2022 roku.
 11. Wszystkim solenizantkom i solenizantom całego tygodnia oraz tym, którzy obchodzą różne rocznice i jubileusze, życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej.
 12. Pogrzeb:
  • + Alicja Gula w poniedziałek 1 marca o g. 12.00 na Skogkyrkogården.
  • + Marek Solarz l. 67, w środę 3 marca o g. 11.45 w Trons Kapell na Skogkyrkogården.

Zostaw komentarz