Dzisiaj druga niedziela naszego przygotowania do Świąt Zmartwychwstania Chrystusa, który nas powołał do Kościoła, Nowego Ludu Wybranego, aby przemienić nasze życie swą łaską i aby już tutaj zajaśniała w nas Jego chwała.
Przeprośmy Boga za nasze grzechy, aby nasze serca zajaśniały blaskiem Jego łaski i aby ta ofiara umocniła w nas wierność powołaniu chrześcijańskiemu.

 1. W okresie Wielkiego Postu w każdy piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej w kaplicy po Mszy św. o g. 10.00 i w kościele św. Jakuba po Mszy św. o g. 18.30. W każdą niedzielę Wielkiego Postu po Mszy św. o g. 9.00 Nabożeństwo Gorzkich Żali.
 2. Dziś, jak w każdą pierwszą niedzielę miesiąca po Mszach św. zbieramy ofiary na Oratorium „Quo Vadis”. Bóg zapłać za wszelką pomoc.
 3. W imieniu Stowarzyszenia „Ansgar” zapraszamy dziś na g. 13.00 do Oratorium Quo Vadis na kurs języka szwedzkiego.
 4. Dziękujemy ks. Włodzimierzowi, opiekunom oraz sponsorom za zorganizowanie i przeprowadzenie półkolonii (sportlov) w Oratorium „Quo Vadis”.
 5. W miesiącu marcu przed Mszami św. odmawiamy Litanię do św. Józefa. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 6. W czwartek po Mszy św. wieczornej w kaplicy kolejne spotkanie kursu przedmałżeńskiego. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
 7. W najbliższą sobotę 11 marca katecheza dla dzieci i młodzieży w Nacka Gimnazjum od g. 10.00.
 8. W przyszłą niedzielę, jak w każdą drugą niedzielę miesiąca po Mszy św. o g. 12.00 Apel Jasnogórski. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 9. Msze św. w kościele św. Jakuba w niedziele o g. 9.00, 10.30 i 12.00 oraz w piątki o g. 18.30.
 10. Wszystkim Solenizantom i Solenizantkom całego tygodnia, oraz tym, którzy świętują różne rocznice i jubileusze, składamy moc najlepszych życzeń i błogosławieństwa Bożego.
 11. Pogrzeb:
  • Władysław Jantz l. 75, w piątek 10 marca o g. 11.00 w katolickiej kaplicy na Solnej.

Zostaw komentarz