Przez wiarę jesteśmy wezwani do dawania świadectwa o Chrystusie, by inni uwierzyli, a zbawienie jakie dał nam Bóg dotarło na cały świat. Obmyci wodą chrztu i umocnieni Duchem Świętym stajemy przed ołtarzem, aby moc tej ofiary uczyniła nas apostołami Chrystusa — Baranka Bożego, który gładzi grzechy świata.
Przynosimy tutaj przed ołtarz nasze życie często obarczone winą. Przeprośmy za grzechy, bo przybywa Chrystus, który je gładzi i czyni nas uczestnikami tajemnicy zbawienia świata.

 1. W tym tygodniu wspominamy:
  • w poniedziałek – Poświęcenie Katedry św. Eryka;
  • we wtorek – św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa;
  • w czwartek – św. Agnieszkę, dziewicę i męczennicę.
 2. We wtorek 19 stycznia w Oratorium „Quo Vadis” próba chóru Polskiej Misji o g. 19.00.
 3. W środę 20 stycznia od g. 18.45 w Oratorium „Quo Vadis” kurs tańca dla dzieci i młodzieży.
 4. Rozpoczął się okres odwiedzin duszpasterskich. Chętni, którzy chcą zaprosić księdza na kolędę, zgłaszają się do konkretnego księdza, aby ustalić czas i termin odwiedzin.
 5. Katecheza dla dzieci i młodzieży w Bromma Gimnazjum w sobotę 23 stycznia od g. 11.00. Młodzież przygotowująca się do przyjęcia sakramentu bierzmowania spotyka się na katechezie o g. 14.00 w Oratorium „Quo Vadis”.
 6. Msze św. w kaplicy i w Oratorium „Quo Vadis” w niedziele o godz. 9.00, 10.30 i 12.00 oraz w kaplicy o g. 17.00. W ciągu tygodnia Msze św. w kaplicy o godz. 10.00 i 18.00.
 7. Wszystkim solenizantkom i solenizantom całego tygodnia oraz tym, którzy obchodzą różne rocznice i jubileusze, życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej.

Zostaw komentarz