Gromadzimy się przy ołtarzu Pana, aby skosztować i zobaczyć, jak dobry jest Pan, który nas powołał do zbawienia. On dał nam swojego Syna, aby stał się ofiarą przebłagalną za nasze grzechy i całego świata. Chrystus pragnie swoją miłość wlać w serca ludzkie. Po raz kolejny Jezus przypomina nam dzisiaj o potrzebie nawracania, czyli powrotu do Niego. Bóg jest cierpliwy wobec nas, czeka na decyzję człowieka. Bóg w kierunku człowieka robi 99 kroków, ale jeden pozostawia nam.  Gdy nie stawiamy przeszkody i przyjmujemy ten wielki dar, potrafimy wtedy miłością rozświetlić całe nasze życie.

 1. We wtorek 9 marca w Oratorium „Quo Vadis” próba chóru Polskiej Misji o g. 19.00.
 2. W środę 10 marca od g. 18.45 w Oratorium „Quo Vadis” kurs tańca dla dzieci i młodzieży.
 3. Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszach św. zbieramy ofiary na Oratorium „Quo Vadis”. Bóg zapłać za wszelkie ofiary.
 4. W miesiącu marcu przed Mszami św. w kaplicy odmawiamy Litanię do św. Józefa. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 5. Zapraszamy chętnych do nauki języka szwedzkiego na 3 –miesięczny kurs nauki ze słuchu i konwersacji. Poziom znajomości języka od podstawowego do zaawansowanego. Pierwsze spotkanie dziś o g. 13.00 w Oratorium Quo Vadis. Na zajęcia zaprasza stowarzyszenie „Ansgar”.
 6. W piątek po Mszy św. o g. 10.00 i 18.00 w kaplicy nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
 7. W niedzielę po Mszy św. o g. 9.00 Gorzkie Żale. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 8. W ciągu tygodnia Msze św. w kaplicy o godz. 10.00 i 18.00.
 9. Z dalsza informujemy, że Kurs Przedmałżeński w Polskiej Misji Katolickiej rozpocznie się w czwartek 18 marca o g. 18.30 w kaplicy Bożego Miłosierdzia. W tym roku nie będzie jesiennej edycji Kursu, kolejna edycja będzie wiosną 2022 roku.
 10. Wszystkim solenizantkom i solenizantom całego tygodnia, a w sposób szczególny wszystkim Paniom, które mają swoje święto oraz tym, którzy obchodzą różne rocznice i jubileusze, życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej.
 11. Pogrzeb:
  • + Teresa Wyderska l. 75, we wtorek 9 marca o g. 13.15 w Liljans Kapell na Råcksta.
 12. Zapowiedzi:
  • Mikołaj Jacek Stachurski i Martyna Kajurek zamieszkali Frösön. Zapowiedź I

Zostaw komentarz