„Bliskie jest królestwo Boże. Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię”.  Na zakończenie tygodnia poświęconego modlitwie o jedność wszystkich chrześcijan gromadzimy się na celebracji zbawczych wydarzeń Jezusa Chrystusa, który jest fundamentem Kościoła Bożego. Nasz Nauczyciel z Nazaretu wzywa każdego człowieka do przemiany i nawrócenia swoich serc, bo przyjście Pana i Jego królestwa jest już bliskie. Prośmy Boga Trójjedynego, aby wszyscy chrześcijanie , którzy zostali „przemienieni przez zwycięstwo Jezusa Chrystusa” połączyli się w jednym domu, gdzie słucha się Słowa Bożego i łamie się Chleb.

 1. W tym tygodniu wspominamy:
  • w poniedziałek – Święto nawrócenia św. Pawła Apostoła;
  • we wtorek – św. Tymoteusza i Tytusa, biskupów;
  • w czwartek – św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła.
 2. We wtorek 26 stycznia w Oratorium „Quo Vadis” próba chóru Polskiej Misji o g. 19.00.
 3. W środę 27 stycznia od g. 18.45 w Oratorium „Quo Vadis” kurs tańca dla dzieci i młodzieży.
 4. Kończy się okres odwiedzin duszpasterskich. Chętni, którzy chcą zaprosić księdza na kolędę, zgłaszają się do konkretnego księdza, aby ustalić czas i termin odwiedzin.
 5. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość św. Jana Bosko – założyciela Zgromadzenia Salezjańskiego.
 6. Msze św. w kaplicy i w Oratorium „Quo Vadis” w niedziele o godz. 9.00, 10.30 i 12.00 oraz w kaplicy o g. 17.00. W ciągu tygodnia Msze św. w kaplicy o godz. 10.00 i 18.00.
 7. Wszystkim solenizantkom i solenizantom całego tygodnia oraz tym, którzy obchodzą różne rocznice i jubileusze, życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej.
 8. Pogrzeb:
  • + Ryszard Wasik l. 73, w czwartek 27 stycznia o g. 13.00 na Lilla Dalens.
  • + Daniel Malinowski l. 59, w piątek 28 stycznia o g. 11.00 na Bromma Kyrkogård.

Zostaw komentarz