Miłość Boga wobec człowieka nigdy nie zawodzi. To człowiek często zawodzi, rani i odchodzi od Bożej miłości. Każdego dnia poprzez swoje niewierności wobec Bożej miłości, przybijamy Chrystusa do drzewa krzyża. „To nie gwoździe Cię przybiły lecz mój grzech” – śpiewamy w tym wielkopostnym czasie przemiany naszego życia. Ta Eucharystia na nowo przypomina nam prawdę, że Bóg kocha i przebacza inaczej niż my… Uczmy się od Jezusa Chrystusa, który zawisł na drzewie krzyża za każdego człowieka, postawy miłości i przebaczenia wobec każdego bliźniego, którego spotkamy na drogach ludzkiej egzystencji.

 1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w piątek – Uroczystość św. Józefa.
 2. We wtorek, 16 marca w Oratorium „Quo Vadis” próba chóru Polskiej Misji o godz. 19.00.
 3. W środę, 17 marca od godz. 18.45 w Oratorium „Quo Vadis”, kurs tańca dla dzieci i młodzieży.
 4. Dziś z racji drugiej niedzieli miesiąca po Mszy św. o g. 12.00 Apel Jasnogórski.
 5. W miesiącu marcu przed Mszami św. w kaplicy odmawiamy Litanię do św. Józefa. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 6. Zapraszamy chętnych do nauki języka szwedzkiego na 3–miesięczny kurs nauki ze słuchu i konwersacji. Poziom znajomości języka od podstawowego do zaawansowanego. Na zajęcia zaprasza stowarzyszenie „Ansgar”.
 7. W piątek po Mszy św. o g. 10.00 i 18.00 w kaplicy nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
 8. Katecheza dla dzieci i młodzieży w Bromma Gimnazjum w sobotę 20 marca od godz. 11.00. Młodzież przygotowująca się do przyjęcia sakramentu bierzmowania spotyka się na katechezie o g. 14.00 w Oratorium „Quo Vadis”.
 9. W niedzielę po Mszy św. o g. 9.00 Gorzkie Żale. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 10. W ciągu tygodnia Msze św. w kaplicy o godz. 10.00 i 18.00.
 11. W czwartek 18 marca o g. 18.30 w kaplicy Bożego Miłosierdzia rozpocznie się Kurs Przedmałżeński. W tym roku nie będzie jesiennej edycji Kursu, kolejna edycja będzie wiosną 2022 roku.
 12. Wszystkim solenizantkom i solenizantom całego tygodnia oraz tym, którzy obchodzą różne rocznice i jubileusze, życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej.
 13. Zapowiedzi:
  • Mikołaj Jacek Stachurski i Martyna Kajurek zamieszkali Frösön. Zapowiedź II

Zostaw komentarz