Gromadząc się dziś przy stole słowa i stole Ciała Chrystusa, chcemy jeszcze bardziej uświadomić sobie prawdę, że Bóg jest miłością. Ta miłość przewyższa każdą ludzką miłość. Miłość Boża ofiaruje wszystko co ma, nie zostawia sobie niczego. Bóg przecież tak umiłował świat, że dał nam swojego Syna Jednorodzonego, aby stał się ofiarą przebłagalną za nasze grzechy, ale nie tylko za nasze, ale i całego świata. Podczas sprawowania tej Eucharystii, Bóg Ojciec ponowi dla nas wielkie dzieło swojej miłości, którego dokonał w swoim Synu Jezusie Chrystusie. Niech ta Ofiara, będzie dla nas wezwaniem, abyśmy na miłość Bożą odpowiedzieli miłością z naszej strony.

 1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: we wtorek – św. Marcina, papieża i męczennika.
 2. Towarzystwo Przyjaciół Fundacji Jana Pawła II w Sztokholmie zaprasza dziś w Niedzielę Miłosierdzia Bożego na Mszę św. w intencji Ofiarodawców i Sympatyków Towarzystwa Przyjaciół Fundacji Jana Pawła II w Sztokholmie, która odprawiona będzie w kościele św. Stefana o g. 10.30. 
 3. We wtorek od g. 19.00 w Oratorium „Quo Vadis” próba chóru Polskiej Misji Katolickiej.
 4. W środę od g. 18.45 w Oratorium „Quo Vadis” kurs tańca towarzyskiego dla dzieci i młodzieży.
 5. Katecheza dla dzieci i młodzieży w Bromma Gimnazjum w sobotę 17 kwietnia od g. 11.00. Młodzież przygotowująca się do przyjęcia sakramentu bierzmowania spotyka się na katechezie o g. 14.00 w Oratorium „Quo Vadis”.
 6. W zawiązku z pandemią i brakiem zmian w obostrzeniach Msze św. w przyszłą niedzielę będą sprawowane w Kaplicy, Oratorium i kościele św. Stefana. 
 7. Msze św. w kaplicy, Oratorium oraz kościele św. Stefana w niedziele o g. 9.00, 10.30 i 12.00 oraz w Oratorium o g. 17.00.
 8. Trwa Kurs Przedmałżeński. Najbliższe spotkanie w czwartek 15 kwietnia o g. 18.30 w Kaplicy Bożego Miłosierdzia. W tym roku nie będzie jesiennej edycji Kursu, kolejna edycja będzie wiosną 2022 roku.
 9. Wszystkim Solenizantom i Solenizantkom całego tygodnia, oraz tym, którzy świętują różne rocznice i jubileusze, a w sposób szczególny ks. Włodzimierzowi, który obchodzi swoje urodziny,  składamy moc najlepszych życzeń i błogosławieństwa Bożego.

One Comment

 1. Angelika 9 kwietnia, 2021

  Pod jakim adresem jest kościół św. Stefana ?

  Wyślij

Zostaw komentarz