Chrystus przynosi nam nadzieję zmartwychwstania i życia. W piątą niedzielę Wielkiego Postu gromadzimy się, by rozważać śmierć, którą sprowadza grzech, ale także, by rozważać życie, które daje nam pokuta i pełne nadziei zaufanie Chrystusowi. Grzechy powodują śmierć i oddalają nas od źródła życia, którym obdarzył nas Bóg na chrzcie świętym. Przeprośmy więc Boga za nasze winy, aby mieć życie ofiarowane nam przez Chrystusa.

 1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • w czwartek – Zwiastowanie NMP.
 2. We wtorek 23 marca w Oratorium „Quo Vadis” próba chóru Polskiej Misji o g. 19.00.
 3. W środę 24 marca od g. 18.45 w Oratorium „Quo Vadis” kurs tańca.
 4. Za tydzień będziemy przeżywać Niedzielę Męki Pańskiej czyli Niedzielę Palmową, na Mszach św. poświęcenie palm. Będzie możliwość nabycia palm od harcerzy.
 5. W miesiącu marcu przed Mszami św. w kaplicy odmawiamy Litanię do św. Józefa. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 6. Zapraszamy chętnych do nauki języka szwedzkiego. Poziom znajomości języka od podstawowego do zaawansowanego. Spotkanie dziś o g. 13.00 w Oratorium Quo Vadis. Na zajęcia zaprasza stowarzyszenie „Ansgar”.
 7. W piątek po Mszy św. o g. 10.00 i 18.00 w kaplicy nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
 8. W niedzielę po Mszy św. o g. 9.00 Gorzkie Żale. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 9. W ciągu tygodnia Msze św. w kaplicy o godz. 10.00 i 18.00.
 10. Informujemy, że Kurs Przedmałżeński w Polskiej Misji Katolickiej rozpoczął się w czwartek 18 marca o g. 18.30 w kaplicy Bożego Miłosierdzia. W tym roku nie będzie jesiennej edycji Kursu, kolejna edycja będzie wiosną 2022 roku.
 11. Katecheza dla dzieci i młodzieży w Bromma Gimnazjum w sobotę 27 marca od g. 11.00. Młodzież przygotowująca się do przyjęcia sakramentu bierzmowania spotyka się na katechezie o g. 14.00 w Oratorium „Quo Vadis”.
 12. W nocy z 27 na 28 marca zmieniamy czas na letni, czyli śpimy krócej o jedną godzinę.
 13. Wszystkim solenizantkom i solenizantom całego tygodnia oraz tym, którzy obchodzą różne rocznice i jubileusze, życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej.
 14. Pogrzeb:
  • + Zieliński Larry l. 77 w poniedziałek 22 marca o g. 10.00 w Uppståndelsekapellet.
 15. Zapowiedzi:
  • Mikołaj Jacek Stachurski i Martyna Kajurek zamieszkali Frösön. Zapowiedź III

Zostaw komentarz