Człowiek jest narzędziem Boga tutaj na ziemi jeśli spełnia uczynki miłości. Miłość czyni człowieka wartościowym i pięknym w dziele stworzenia. Bóg dzięki swej dobroci, zgromadził nas dzisiaj przy źródle miłości, na Eucharystii, w której On sam jest obecny pośród swego ludu, ale również pragnie zjednoczyć się z nami poprzez słowo, Ciało i Krew.

 1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek – św. Scholastykę, dziewicę; we wtorek – NMP z Lourdes; w piątek – św. Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, patronów Europy.
 2. Dziś jak w każdą drugą niedzielę miesiąca po Mszy św. o g. 12.00, Apel Jasnogórski
 3. We wtorek z racji Światowego Dnia Chorego na Mszach św. w kaplicy o g. 10.00 i 18.00 sakrament namaszczenia chorych.
 4. W sobotę 15 lutego katecheza dla dzieci i młodzieży w Bromma Gimnazjum według rozkładu. Młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania ma katechezę w Oratorium „Quo Vadis” o g. 15.00
 5. Trwa Kurs Przedmałżeński, który odbywa się w każdy czwartek po Mszy św. wieczornej o g. 18.00 w kaplicy Miłosierdzia Bożego na Södermannagatan 52.
 6. Od 24 do 28 lutego br. organizujemy w Oratorium „Quo Vadis” półkolonie dla dzieci „sportlov”. Zapisy i informacje u ks. Pawła.
 7. Msze św. w ciągu tygodnia w kaplicy o godz. 10.00 i 18.00, w kościele św. Jana w piątek o godz. 18.00 oraz w niedziele o godz. 9.00, 10.30 i 12.00.
 8. Wszystkim solenizantkom i solenizantom oraz tym, którzy obchodzą różne rocznice i jubileusze, składamy serdeczne życzenia; Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej.
 9. Zapowiedzi:

– Adam Jerzy Ordyniec i Kinga Katarzyna Ordyniec,  zam. Bandhagen. Zapowiedź I.

 1. Pogrzeb:
  + Janina     Pacia, l. 91, w     czwartek 13 lutego o g. 11.45 w Trons Kapell na Skogkyrkogården.