Dzisiejszy świat, w który na pierwsze miejsce wysuwa rządzę pieniądza i szybkiego zysku, nawet za cenę odstąpienia od własnych przekonań religijnych, łudzi nas propozycjami łatwego szczęścia. Tak często w dążeniu do materialnego szczęścia tego świata, zapominamy o dobrach duchowych, które są najważniejsze, bo dają szczęście i radość w Królestwie niebieskim. Niech ta Eucharystia, którą celebrujemy razem z Chrystusem i kapłanem wyjedna nam łaskę przebaczenia u Boga, za to, że nie zawsze w Nim pokładamy nadzieję, ale ulegamy pokusom tego świata, który proponuje nam łatwe szczęście nawet za cenę życia wiecznego. 

 1. Dziś, jak w każdą drugą niedzielę miesiąca po Mszy św. o g. 12.00 Apel Jasnogórski.
 2. We wtorek o g. 19.00 w Oratorium „Quo Vadis” próba chóru Polskiej Misji Katolickiej. 
 3. W środę od 18.45 w Oratorium „Quo Vadis” kurs tańca towarzyskiego dla dzieci i młodzieży. Serdecznie zapraszamy.
 4. W środę przypada Popielec. Tego dnia rozpoczynamy okres Wielkiego Postu, czas przygotowania do Świąt Wielkiej Nocy. W środę popielcową obowiązuje post ścisły. Tego dnia Msze św. w kaplicy z obrzędem posypania głów popiołem o g. 10.00 i 18.00. (Jeśli będzie potrzeba, to Msze św., również będą w Oratorium „Quo Vadis).
 5. W piątek po Mszy św. o g. 10.00 i 18.00 w kaplicy nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
 6. W niedzielę po Mszy św. o g. 9.00 Gorzkie Żale. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 7. Katecheza dla dzieci i młodzieży w Bromma Gimnazjum w sobotę 20 lutego od g. 11.00. Młodzież przygotowująca się do przyjęcia sakramentu bierzmowania spotyka się na katechezie o g. 14.00 w Oratorium „Quo Vadis”.
 8. Z dalsza informujemy, że Kurs Przedmałżeński w Polskiej Misji Katolickiej rozpocznie się w czwartek 18 marca o g. 18.30 w kaplicy Bożego Miłosierdzia. W tym roku nie będzie jesiennej edycji Kursu, kolejna edycja będzie wiosną 2022 roku.
 9. W tygodniu Msze św. w kaplicy o g. 10.00 i 18.00
 10. Wszystkim Solenizantom i Solenizantkom całego tygodnia, oraz tym, którzy świętują różne rocznice i jubileusze, składamy moc najlepszych życzeń i błogosławieństwa Bożego.
 11. Pogrzeb:
  • + Stefańska Krystyna l. 95 w piątek 19 lutego o g. 10.00 w Uppståndelsekapellet na Skogkyrkogården.

Zostaw komentarz