Zgromadziliśmy się na Uczcie Eucharystycznej, by dać wyraz naszej wierze i zaakcentować swoją przynależność do Chrystusa. On, który daje się nam w słowie i chlebie życia, jawi się dzisiaj jako Zbawiciel i Przyjaciel człowieka, udzielając każdemu z nas Mądrości odwiecznej. Mądrości, która w jedności z Duchem Świętym pozwala człowiekowi zrozumieć i przyjąć wolę Najwyższego.

  1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: we wtorek – Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. 
  2. Dziś o g. 14.00 próba chóru Polskiej Misji Katolickiej. Serdecznie zapraszamy.
  3. Dziś jak w każdą pierwszą niedzielę miesiąca po Mszach św. zbieramy ofiary na Oratorium „Quo Vadis”. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  4. W przyszłą niedzielę, jak w każdą drugą niedzielę miesiąca po Mszy św. o g. 12.00 Apel Jasnogórski. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  5. Katecheza dla dzieci i młodzieży w Bromma Gimnazjum w sobotę 12 września od g. 11.00. Młodzież przygotowująca się do przyjęcia sakramentu bierzmowania spotyka się na katechezie 19 września o g. 14.00 w Oratorium „Quo Vadis”.
  6. Msze św. w kościele św. Jana w niedziele o g. 9.00, 10.30 i 12.00 oraz w katedrze o g. 17.00, a także w piątek o g. 18.00 w kościele św. Jana.
  7. Wszystkim Solenizantom i Solenizantkom całego tygodnia, oraz tym, którzy świętują różne rocznice i jubileusze, składamy moc najlepszych życzeń i błogosławieństwa Bożego.

Zostaw komentarz