Wzywamy Chrystusa w tej Eucharystii, bo On przymnaża wiary i czyni nas zdolnymi do wzięcia udziału w szerzeniu Ewangelii. Prośmy Pana o dar wiary, bo z niej wypływa wszelkie dobro i pokorna służba dla bliźnich będących w potrzebie. Świadomi swych grzechów pokornie stańmy przed Panem, prośmy o przebaczenie, abyśmy mogli innym miłosierdzie okazać.

 1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek – św. Faustynę Kowalską, dziewicę; w środę – Najświętszą Maryję Pannę Różańcową.
 2. Dziś o g. 15.30 w kościele św. Jana chór Polskiej Misji Katolickiej wykona Akatyst.
 3. Dziś jak w każdą pierwszą niedzielę miesiąca po Mszach św. zbiermy ofiary na Oratorium „Quo Vadis”. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 4. Trwamy w miesiącu październiku, który w sposób szczególny poświęcony jest modlitwie różańcowej. Z tej racji przed Mszami św. w kaplicy odmawiamy różaniec. Serdecznie zapraszamy.
 5. W poniedziałek 5 października nie ma Mszy św. w kaplicy o g. 18.00.
 6. We wtorek o g. 19.00 w Oratorium „Quo Vadis” próba chóru Polskiej Misji Katolickiej. Serdecznie zapraszamy.
 7. W środę od g. 18.45 w Oratorium „Quo Vadis” kurs tańca dla dzieci i młodzieży.
 8. W przyszłą niedzielę, jak w każdą drugą niedzielę miesiąca po Mszy św. o g. 12.00 Apel Jasnogórski.
 9. Kurs Przedmałżeński w Polskiej Misji Katolickiej rozpocznie się w czwartek 8 października o g. 18.30 w kaplicy Bożego Miłosierdzia.
 10. Msze św. w kościele św. Jana w niedziele o g. 9.00, 10.30 i 12.00 oraz w katedrze o g. 17.00, a także w piątek o g. 18.00 w kościele św. Jana.
 11. Wszystkim Solenizantom i Solenizantkom całego tygodnia, oraz tym, którzy świętują różne rocznice i jubileusze, a w sposób szczególny ks. Adamowi, który dziś obchodzi swoje urodziny, składamy moc najlepszych życzeń i błogosławieństwa Bożego.
 12. Zapowiedzi:
  • Patryk Marek Kania i Dominika Marika Kopytowska, zamieszkali w Åkersberga. Zapowiedź I.

Zostaw komentarz