Zgromadzeni na Eucharystii, przyzywamy naszego Pana w modlitwie, prosząc, aby ulitował się nad nami i oczyścił z grzechów. Dziękujmy również i wychwalajmy Pana za dar miłości i przebaczenie, jakiego Bóg udziela nam, grzesznikom. Bądźmy zawsze wdzięczni za wszystko, bo wiele wspaniałych darów otrzymujemy od Boga.

 1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: we wtorek – bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana; w czwartek – św. Teresę od Jezusa, dziewicę i doktora Kościoła; w piątek – św. Jadwigę Śląską; w sobotę – św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika .
 2. Trwamy w miesiącu październiku, który w sposób szczególny poświęcony jest modlitwie różańcowej. Z tej racji przed Mszami św. w kaplicy odmawiamy różaniec. Serdecznie zapraszamy.
 3. We wtorek o g. 19.00 w Oratorium „Quo Vadis” próba chóru Polskiej Misji Katolickiej. Serdecznie zapraszamy.
 4. W środę od g. 18.45 w Oratorium „Quo Vadis” kurs tańca dla dzieci i młodzieży.
 5. Dziś, jak w każdą drugą niedzielę miesiąca po Mszy św. o g. 12.00 Apel Jasnogórski.
 6. Kurs Przedmałżeński w Polskiej Misji Katolickiej w czwartek o g. 18.30 w kaplicy Bożego Miłosierdzia.
 7. Katecheza dla dzieci i młodzieży w Bromma Gimnazjum w sobotę 17 października od g. 11.00. Młodzież przygotowująca się do przyjęcia sakramentu bierzmowania spotyka się na katechezie o g. 14.00 w Oratorium „Quo Vadis”.
 8. Na fortepianie wyłożone są kartki na wypominki, które będziemy czytać w miesiącu listopadzie.
 9. Msza św. za zmarłych na cmentarzu na Solnej zostanie odprawiona 24 października o g. 11.00.
 10. Msze św. w kościele św. Jana w niedziele o g. 9.00, 10.30 i 12.00 oraz w katedrze o g. 17.00, a także w piątek o g. 18.00 w kościele św. Jana.
 11. Wszystkim Solenizantom i Solenizantkom całego tygodnia, oraz tym, którzy świętują różne rocznice i jubileusze, a w sposób szczególny ks. Adamowi, który dziś obchodzi swoje urodziny, składamy moc najlepszych życzeń i błogosławieństwa Bożego.
 12. Zapowiedzi:

– Patryk Marek Kania i Dominika Marika Kopytowska, zamieszkali w Åkersberga. Zapowiedź II

10. Pogrzeb:

– + Paweł Cichecki l. 34, w czwartek 15 października o g. 10.00 w katolickiej kaplicy na Solnej.

Zostaw komentarz