Bóg nie ma względu na osoby, dlatego nas wszystkich wezwał do wiary i pragnie obdarować swymi dobrami. Uczestnicząc w Eucharystii dołączmy nasz głos do pokornej modlitwy całego Kościoła, by przyszło Boże Królestwo, a ludzie żyli w prawdzie i miłości.

 1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • w piątek – św. Szymona i Judy Tadeusza, apostołów.
 2. Trwamy w miesiącu październiku, szczególnie poświęconym modlitwie różańcowej. Z tej racji przed Mszami św. w kaplicy o g. 10.00 i 18.00 modlimy się na różańcu. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 3. Na fortepianie wyłożone są kartki na wypominki za zmarłych, za których modlimy się w miesiącu listopadzie.
 4. 29 października o g. 11.00 odbędzie się Msza św. oraz modlitwy za zmarłych na cmentarzu na Solnej. Serdecznie zapraszamy.
 5. W dniach od 31 października do 4 listopada organizujemy półkolonie jesienne dla dzieci i młodzieży w Oratorium „Quo Vadis”. Zapisy i informacje u ks. Włodzimierza.
 6. Msze św. w kaplicy Bożego Miłosierdzia o g. 10.00 i 18.00 w ciągu tygodnia; Msze św. wieczorne w piątki o g. 18.30 w kościele św. Jakuba.
 7. Wszystkim solenizantkom i solenizantom całego tygodnia oraz tym, którzy obchodzą różne rocznice i jubileusze, życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej.
 8. Pogrzeb:
  • + Alfred Trzesowski l.96  w piątek 28 października o g. 14.30 w Norra Kapellet.

Zostaw komentarz