Bóg nie ma względu na osoby, dlatego nas wszystkich wezwał do wiary i pragnie obdarować swymi dobrami. Uczestnicząc w Eucharystii dołączmy nasz głos do pokornej modlitwy całego Kościoła, by przyszło Boże Królestwo, a ludzie żyli w prawdzie i miłości.

 1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w środę – św. Szymona i Judę Tadeusza, apostołów;
 2. Trwamy w miesiącu październiku, który w sposób szczególny poświęcony jest modlitwie różańcowej. Z tej racji przed Mszami św. w kaplicy odmawiamy różaniec. Serdecznie zapraszamy.
 3. We wtorek o g. 19.00 w Oratorium „Quo Vadis” próba chóru Polskiej Misji Katolickiej. Serdecznie zapraszamy.
 4. W środę od g. 18.45 w Oratorium „Quo Vadis” kurs tańca dla dzieci i młodzieży.
 5. W przyszłą niedzielę jak w każdą pierwszą niedzielę miesiąca, po Mszach św. zbieramy ofiary na Oratorium „Quo Vadis”. Bóg zapłać za wszelkie ofiary.
 6. Od 1 listopada Rząd Szwecji podnosi granicę osób mogących przebywać jednocześnie w kościele do 300 osób z zachowaniem dystansu 1 metra; wyjątkiem są rodziny, które mogą siedzieć razem.
 7. 2 listopada we wsponienie wszystkich wiernych zmarłych Msze św. w kościele św. Jana o g. 10.00 i 18.00.
 8. Kurs Przedmałżeński w Polskiej Misji Katolickiej w czwartek o g. 18.30 w kaplicy Bożego Miłosierdzia.
 9. W dniach 26-30 października organizujemy półkolonie höstlov dla dzieci i młodzieży w Oratorium „Quo Vadis”. Zgłoszenia kierujemy do ks. Włodzimierza.
 10. Na fortepianie wyłożone są kartki na wypominki, które będziemy czytać w miesiącu listopadzie.
 11. Msze św. w kościele św. Jana w niedziele o g. 9.00, 10.30 i 12.00 oraz w katedrze o g. 17.00, a także w piątek o g. 18.00 w kościele św. Jana.
 12. Wszystkim Solenizantom i Solenizantkom całego tygodnia, oraz tym, którzy świętują różne rocznice i jubileusze, składamy moc najlepszych życzeń i błogosławieństwa Bożego.
 13. Pogrzeb:
  • + Małgorzata Filipowicz, l. 69, we wtorek 27 października o g. 10.30 na Skogkyrkogården.

Zostaw komentarz